„Paysera“ plečia grynųjų pinigų paslaugų tinklą Latvijoje

0
304

gryniejiTarptautinė mokėjimų sistema „Paysera“ kaimyninėje Latvijoje nuo šiol suteikia daugiau galimybių naudotis grynųjų pinigų paslaugomis. Dabar „Paysera“ klientai pinigus įnešti į savo sąskaitą arba išgryninti gali septyniuose „Paysera“ partnerio Latvijoje „Money Express“ skyriuose, veikiančiuose sostinėje Rygoje.

Nors bendrovė „EVP International“, plėtojanti mokėjimų sistemą „Paysera“, suteikia klientams geriausius sprendimus lengvai ir greitai atlikti operacijas negrynaisiais pinigais, tačiau visada suteikia galimybes ir norintiems patogiai atlikti grynųjų pinigų operacijas. Kadangi bendrovė veikia ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse, siekiama absoliučiai visiems klientams suteikti kuo didesnes galimybes naudotis kuo didesniu paslaugų spektru.

„Esame tarptautinė mokėjimų sistema, todėl siekiame gerinti paslaugų kokybę ir plėsti jų teikimo tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Džiaugiamės, kad mūsų partneris Latvijoje „Money Express“ padėjo mums įgyvendinti grynųjų pinigų išdavimo ir įnešimo vietų tinklo plėtrą šioje šalyje. Esame įsitikinę, kad taip išplėsime musų paslaugomis besinaudojančių klientų ratą“, – sako mokėjimų sistemą „Paysera“ plėtojančios bendrovės „EVP International“ Plėtros departamento vadovas Liudas Kanapienis.

„Money Express“ – finansinių paslaugų sferoje dirbančių kompanijų grupė. Neseniai „Money Express“ tapo tarptautinės piniginių pervedimų bendrovės „MoneyGram“ oficialiu atstovu Latvijoje. „Money Express“ yra registruota Didžiosios Britanijos Finansinių paslaugų institucijoje bei Latvijos Finansų ir kapitalo rinkos komisijoje. Per 2015 metus „Money Express“ sparčiai plėtėsi ir be septynių Rygoje jau veikusių skyrių atidarė dar šešis ne tik Rygoje, bet ir kituose Latvijos miestuose.

„Įmonė „Money Express“ jau kurį laiką naudojasi mokėjimų sistemos „Paysera“ paslaugomis. Mes manome, jog ši sistema niekuo nenusileidžia daugeliui bankinių sprendimų, o kai kuriais atvejais juos net pranoksta. Mūsų bendrovė didžiuojasi tapusi oficialiu įmonės „EVP International“ ir jos plėtojamos sistemos „Paysera“ partneriu Latvijos teritorijoje. Manome, kad šis finansinis sprendimas bus paklausus tiek tarp esamų, tiek tarp būsimų mūsų klientų“, – sako „Money Express“ direktorius Maksims Matulevics.

Klientas Latvijoje, atėjęs į vieną iš 7 „Paysera“ grynųjų pinigų paslaugas teikiančių „Money Express“ skyrių (jų sąrašą rasite čia) ir pateikęs asmens dokumentą, galės išgryninti pageidaujamą pinigų sumą iš savo sąskaitos arba įnešti grynuosius pinigus. Už išgryninimo operaciją arba pinigų įnešimą bus taikomas 0,5 proc. komisinis mokestis nuo sumos, bet ne mažiau nei 0,29 EUR.

Apie „Paysera“:

Tarptautinę mokėjimų sistemą „Paysera“ valdo UAB „EVP International”. 2012 metais elektroninių pinigų licenciją gavusi bendrovė jau pasiekė įspūdingų rezultatų: šiuo metu yra daugiau nei 200 000 „Paysera“ naudotojų. Iš „Paysera“ sąskaitos vien per 2014 metus buvo pervesta 750 mln. eurų.

„Paysera“ paslaugos apima įvairius atsiskaitymo būdus tiek verslui, tiek fiziniams asmenims: atsiskaitymą internetu ir mobiliaisiais įrenginiais, tarptautinius pervedimus už vietinių kainą, įmokų surinkimo paslaugą SMS žinutėmis, internetu ir skenuojant QR kodą prekybos vietose, nemokamą programėlę – mobiliąją piniginę išmaniesiems telefonams.

Sąskaitą atsidaryti galite čia >>