Išlydėtas olimpietis Evaldas Petrauskas

0
299

evaVakar į Londono 2012 m. olimpines žaidynes išlydėtas mūsų krašto boksininkas Evaldas Petrauskas.

Palydų šventė įvyko Šilutės prieplaukoje, kur dalyvavo gausus būrys garbingų svečių iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Bokso federacijos, Seimo, Pasvalio, Marijampolės ir Savivaldybės. Palydėti Pamario krašto olimpiečio susirinko ir boksininko šeimos nariai, draugai, miestelėnai, Traksėdžių kaimo bendruomenė.

Daug šiltų ir nuoširdžių linkėjimų buvo pasakyta Evaldui Petrauskui, jo pirmajam treneriui Vincui Murauskui. Savivaldybės merė Daiva Žebelienė treneriui įteikė padėką už puikų Šilutės krašto bendruomenės nario, boksininko Evaldo Petrausko parengimą, siekiant aukščiausio sportininko svajonės įgyvendinimo – pasiekti Olimpo viršūnę. Administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis V. Murauskui padovanojo kepurėlę bei marškinėlius su užrašais „Šilutė“ ir „Šilutės rajono savivaldybė“. Merė E. Petrauskui įteikė Šilutės rajono savivaldybės vėliavą, kad „Pamario krašto ringo riteriui“ neštų sėkmę ne tik Londono olimpinėse žaidynėse, bet ir jo asmeniniame gyvenime, kitose sporto varžybose. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentui Artūrui Poviliūnui Merė padovanojo Šilutės rajono savivaldybės jubiliejinį medalį už Šilutės krašto sportininkams skiriamą nuolatinį dėmesį ir palaikymą. Sėkmės varžybose linkėjo Savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Laužikas, LTOK prezidentas A. Poviliūnas, olimpinės bokso rinktinės vyriausiasis treneris V. Bajevas, LTOK generalinis sekretorius V. Zubernis, Bokso federacijos prezidentas D. Šaluga, Seimo narys A. Valinskas ir kiti.

Renginio vedėjas Marijus Budraitis dėkojo visiems atėjusiems į palydas, boksininko rėmėjams, ypač uždarosios akcinės bendrovės direktoriui, Tarybos nariui Steponui Kazlauskui ir „Šilutės polderių“ direktoriui Arūnui Jagminui.

Palydose buvo linksmų Seimo nario Arūno Valinsko pasiūlytų lažybų, rankų sukirtimų, koncertavo Šilutės jaunimas ir Inga Valinskienė.

Šilutės savivaldybės informacija

 

Šilutės.info